B156XW02 V4

| panel model | B156XW02 V4 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B156XW02 V4 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 344.232×193.536 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B156XW02 V4.
AUO B156XW02 V4 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156XW02 V4 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156XW02 V4 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156XW02 V4 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B156XW02 V4 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156XW02 V4 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156XW02 V4 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156XW02 V4 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B156XW02 V4"
- AUO B156XW02 V4
- Arkusz danych B156XW02 V4
- Obraz B156XW02 V4
- Cena B156XW02 V4
- Dystrybutor B156XW02 V4

